TM ERP Solutions tarkvaralahendused

Kui ettevõte kasvab siis kasvuga koos kasvab ka vajadus hoida paremat pilti ettevõtte tegevusel peal. Selleks võetakse kasutusele varem või hiljem ERP süsteem, mis tagab parema pildi. Õige ERP süsteemi valik ei ole lihtne, sest igal programmil on sinu vajaduste mingeid vasturääkivusi ja mittesobivusi. Et seda probleemi vältida siis selleks saigi alustatud rätsepatööna tarkvarade juurutamist.  All nähaolev lühitutvustus valmis tehtud ERP tarkvarast mis on juurutatud metallitööstuse tarbeks ja haldab endas kõiki ettevõttele vajalikke lahendusi ja seda just sellisena nagu ettevõtte vajab. Sellise lahendusega sa ei pea tegema mitte ühtegi kompromissi ja saad näha oma ettevõtet just sellisena nagu sa seda soovid. Arenduse võimalused on piiramatud ja tulems selline nagu eeldad. Ainukeseks piirajaks on inimese fantaasia piirid mida samuti püüame järeleaidata asjalikke soovituste ja nõuannetega. Hinna poolest tuleb rätsepalahendusena tehtud programm ka oluliselt odavam, sest suurte ja standardsete programmide muutmine on ülikallis tulenevalt nende liigsest keerukusest. Tavaliselt ei kasuta ettevõte enamusi standardsete programmide funktsioonidest, kuid muutmiste puhul tuleb nende kõikidega arvestada, ja palju lisa aega kulutada muudatuste elluviimiseks. Kuna rätsepa lahenduses on kõik moodulid ja lahendused sulle vajalikud, siis muudatuste tegemine ja lisaarenduste juurutamine on väga lihtne ja efektiivne ning arve esitatakse vaid vajalike tegevuste eest! Hinnapoliitika on samuti valiku puhul oluline määraja. Kui paljud pakkujatel on erinevate hindade ja lisade nimekiri ei mahu ühele lehele ära siis meie põhimõte on lihtsus ja läbipaistvus. Programmil on juurutuse tunnihinnatasu ja kuutasu mille eest saab arendustunde.  Väiksemate moodulite puhul ei rakenda ka viimast. Puudub näiteks paketitasud, kindlustus tasud, kasutajate arvu tasu, jne. mida väga paljud harrastavad küsida. Viimane piirab tänu oma kõrgele tasule väga tihti ettevõtte arengut ja hakatakse näiteks tootmise raporteerimistel harrastama raporteerimiskeskuste meetodit, mis aga ei ole sageli efektiivseim lahendus ja läbi selle piirate tegelikult oma ettevõtte arengut, mida meie just soosime.

Programmi saab integreerida või valmistada täiesti erinevate moodulitena millest mõned toon välja, et tekiks parem arusaam:

Tootmise ressursside planeerimine, materjalide tellimine, toodete valmimise kasumlikkus, müük, ost TPM tehnikaosakonna planeerimine ja seisakute analüüs, reklamatsioonide käsitlemine, aruandesüsteemid, laoarvestus, kliendihaldus, jne.

www.tmerps.ee

LEAN manufacturing Timmitud tootmine

error: Sisu on autori kaitseall